قرعه‌ کشی‌های ماهانه تی‌کارت چیست؟

هزینه‌های تعمیرات خودرو، گرانی قطعه و دستمزد، کار را به جایی رسانده که مردم نه تنها ایرادات و نواقص جزئی، بلکه خرابی‌های مهم و اساسی خودروهای خود را نادیده می‌گیرند و با خودروی معیوب تا آخرین لحظه به حرکت ادامه می‌دهند.

این درحالیست که برخی نواقص مثل نقص در سیستم ترمز خودرو می‌تواند به حوادث خطرناک با خسارت سنگین مالی و جانی همراه باشد. از همین رو هلدینگ گروه مشاوران ایده‌های برتر تصمیم به ارائه تسهیلات نگهداری و تعمیرات خودرو تحت عنوان تی‌کارت، گرفت.

 

این تسهیلات غیرنقدی فقط در سطح کلانشهر تبریز و به صورت محدود ارائه میگردد و به دلیل ظرفیت محدود آن، هلدینگ گروه مشاوران ایده‌های برتر اقدام به برگزاری قرعه‌کشی ماهانه می‌کند تا با استفاده از نتایج قرعه‌کشی نفراتی که مجاز به استفاده از این تسهیلات هستند را مشخص نماید.

 

این تسهیلات دقیقا چه چیزهایی را شامل میشود؟

  1. 40 میلیون تومان اعتبار غیرنقدی: برای استفاده در تعمیرگاه تخصصی تی‌کارت (بدون تاریخ انقضا و تنها جهت استفاده در دستمزد خدمات و تعمیرات و یدک و همراه تصادف و...)
  2. هدایای متنوع : به صورت رایگان و اضافه بر 40 میلیون تومان (شامل بیمه ثالث یا بدنه، دو حلقه لاستیک، روغن موتور، باتری خودرو و...)

 

شرایط استفاده از تسهیلات برای برندگان:

-لازم است برندگان ابتدا در باشگاه مشتریان تیکارت ثبت‌نام نموده و سپس از تسهیلات استفاده نمایند.

-بدلیل اینکه خدمات و تسهیلات تنها در سطح شهر تبریز ارائه میگردد، ضروری است که ساکن تبریز یا حومه باشند.

-برندگان می‌توانند فرصت ثبت‌نام و عضویت خود را با رضایت خود به افراد دیگری واگذار نمایند.