صفحه نخست > خدمات بیمه ای > بیمه آتش سوزی بیمه ما

انواع بیمه نامه آتش سوزی

  • مسکونی عادی : در اين بيمه‌ نامه بنابه درخواست بيمه‌گذار، ارزش اعیانی بنای ساختمان، تأسيسات، اموال و اثاثيه منزل مسكونی با سرمايه دلخواه و به قيمت روز در برابر خطرهای آتش‌سوزی، انفجار، صاعقه و خطرهای اضافی تحت پوشش قرار می گيرد.
  • مجتمع مسکونی : این بيمه نامه ، صرفاً برای مجتمع‌های مسكونی بيشتر از 15 واحد صادر میگردد كه درآن بنا به درخواست بيمه‌گذار، سرمايه اعياني كليه واحدها (در متراژ مختلف) و مشاعات آنها از قبيل سرايداری، پاركينگ ، ساختمان تأسيسات، انبارها و تأسيسات مشترك ( موتورخانه ، چيلر، آسانسورها ) به مراه اثاثیه نيز تحت پوشش بيمه آتش سوزی و خطرهای اضافی قرار می گيرند.
  • بيمه‌نامه آتش سوزی واحدهای صنعتی :در اين بيمه‌نامه می توان ارزش اعيانی ساختمان، تأسيسات، ماشين آلات ، اثاثيه ثابت، دكوراسيون و محتويات مستقر در واحدهای صنعتی را در مقابل خطرات اصلی و تبعی به ارزش روز بيمه نمود.
  • بيمه‌نامه آتش سوزی واحدهاي غيرصنعتي : اين نوع بيمه نامه، ارزش اعيانی ساختمان، تأسيسات، اثاثيه ثابت، دكوراسيون و محتويات مستقر در واحدهای غيرصنعتی را در مقابل خطرات اصلي و تبعي تحت پوشش قرار می دهد.
  • بيمه‌نامه آتش سوزی انبار: بيمه ‌نامه‌های آتش سوزی انبار (عمومي و اختصاصي) به صورت قطعی یا اظهارنامه ای قابل ارائه می باشد.

در مسیر پر فراز و نشیب زندگی به حمایت “ما” دلگرم باشید

طرح های آتش سوزی قابل ارائه در قالب دفترچه

طرح حامی ``ما``

در این نوع بیمه‌نامه، بیمه‌گر در 4 پیشنهاد تامین خسارت و جبران زیان‌های مالی که در اثر وقوع خطرات آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه و زلزله، سرقت با شکست حرز و سیل به اموال و دارایی‌های منزل مسکونی بیمه‌گزار وارد می‌شود را بر عهده دارد. غرامت فوت و نقص عضو کلی و دائم ناشی از خطرات مورد بیمه، هزینه پزشکی بیمه گذار و اعضای خانواده تحت تکفل وی در طول مدت قرارداد و همچنین مسئولیت مالی بیمه‌گزار در برابر اشخاص ثالث ناشی از وقوع خطرهای آتش‌سوزی و انفجار در محل مورد بیمه که طبق قانون باعث مسئولیت بیمه‌گزار می‌شود را برعهده دارد. همچنین هزینه اجاره اسکان موقت بیمه‌گزار برای مدت 2 ماه در صورت وقوع خطرات اصلی قابل پرداخت است.

طرح اصناف

این بیمه ‌نامه مخصوص واحدهای تجاری و اصناف غیرصنعتی است. در این بیمه‌نامه، بیمه‌گر زیان‌های مالی در اثر وقوع خطرات آتش‌سوزی، انفجار و صاعقه، زلزله، شکست شیشه، هزینه پاکسازی و سیل وارد شده به اموال و دارایی‌های بیمه گذار واقع در محل مورد بیمه را جبران می‌کند. همچنین مسئولیت مدنی بیمه‌گزار در قبال خسارت مالی وارده به اشخاص ثالث ناشی از وقوع خطرهای آتش‌سوزی و انفجار را که طبق قانون باعث مسئولیت بیمه‌گذار می‌شود نیز تحت پوشش قرار می‌دهد.


مجموعه : خدمات بیمه ای

تاریخ : ۱۴۰۰/۰۲/۱۹ ۰۸:۳۴:۲۷