صفحه نخست > خدمات بیمه ای > بیمه درمان تکمیلی

مروزه اکثر شرکت های بیمه بر روی بیمه درمان تکمیلی گروهی سازمان ها و شرکت های بزرگ فوکوس می کنند. این در حالی است که با توجه به شرایط کرونایی بسیاری هموطنان از بیمه درمان تکمیلی معتبری که قادر به پوشش هزینه های زیاد درمانی این روزها باشد، برخوردار نیستند. از این رو نگرانی و دغدغه خانواده ها برای این روزهای سخت همواره وجود دارد. بیمه تکمیلی یا بیمه درمان از انواع پوشش‌های بیمه‌ای است که در ازای دریافت حق بیمه، هزینه‌های بستری شدن و جراحی در بیمارستان، هزینه‌های پاراکلینیکی از قبیل سونوگرافی، رادیولوژی، … را بسته به طرح انتخابی مشتریان پرداخت می‌کند.

s چیست؟

امروزه اکثر شرکت های بیمه بر روی بیمه درمان تکمیلی گروهی سازمان ها و شرکت های بزرگ فوکوس می کنند. این در حالی است که با توجه به شرایط کرونایی بسیاری هموطنان از بیمه درمان تکمیلی معتبری که قادر به پوشش هزینه های زیاد درمانی این روزها باشد، برخوردار نیستند. از این رو نگرانی و دغدغه برای روزهای سخت همواره وجود دارد.

بیمه ما ـ نمایندگی رستمی و شرکت ایده های برتر با همکاری شرکت بیمه آسماری و SOS در زمینه بیمه درمان تکمیلی شرایط و مزایای رقابتی جهت تأمین آسایش خاطرخانواده ها بیمه درمان تکمیلی متنوعی با بیشترین کیفیت و کمترین هزینه فراهم کرده است. در ادامه مزایا و جزئیات پوشش قابل مشاهده می باشد.

انواع بیمه درمان تکمیلی

1- بیمه درمان تکمیلی گروهی

بیشتر بیمه نامه های درمان تکمیلی که توسط شرکت های مختلف بیمه ارائه می شود به صورت بیمه های تکمیلی گروهی هستند. به کمک بیمه نامه های تکمیلی گروهی هر مجموعه کاری می تواند برای تمامی کارکنان خود به همراه افراد تحت تکفلشان بیمه نامه درمان تکمیلی تهیه نمایند. ممکن است که شما کارفرمای یک سازمان چندین هزار نفره باشید یا مدیر یک کارگاهی که تعداد افراد کمی داشته باشید در هر دو صورت می توانید از پوشش بیمه تکمیلی گروهی استفاده کنید.

2- بیمه درمان تکمیلی انفرادی

یکی از انواع بیمه های درمان تکمیلی که طرفداران بالایی دارد بیمه تکمیلی انفرادی می باشد. در بیمه های تکمیلی انفرادی هر فرد می تواند به صورت مستقل بیمه نامه جداگانه های را تهیه نماید

3- بیمه تکمیلی خانواده

در سالهای اخیر با عنایت بیمه مرکزی و شرکت های بیمه یکی از انواع بیمه نامه های درمان، بیمه درمان تکمیلی خانواده شده است و همه اعضای خانواده می توانند با پرداخت حق بیمه جداگانه از پوشش های این بیمه نامه استفاده کنند.

شرایط خصوصی بیمه نامه درمان انفرادی طرح برنا:

جهت بهره مندی از خدمات بیمه درمان تکمیلی می توانید به جایگاه های زیر مراجعه فرمائید:

 

دفتر مدیریت : تبریز، بلوار 29 بهمن، برج زمرد ، طبقه 10، واحد C


مجموعه : خدمات بیمه ای

تاریخ : ۱۴۰۰/۰۲/۰۴ ۱۱:۲۵:۴۱

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/ticgco/public_html/system/libraries/Session/drivers/Session_files_driver.php on line 263

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Cannot call session save handler in a recursive manner

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace:

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data using user defined save handler. (session.save_path: /home/ticgco/public_html/application/cache/sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: