جشنواره باشگاه مشتریان “لبخند ما” مخصوص فروشگاه آل این آل

 باشگاه مشتریان لبخند “ما” نمایندگی رستمی با هدف تشکر و قدردانی از شما مشتریان گرامی و ارج نهادن به همراهی همیشگی شما و انتقال حس سپاس و قدردانی نسبت به مشتریان وفادار راه اندازی شده است. اکنون خرسندیم که بتوانیم با تخصیص امتیازهای ويژه و تخفیفات قدردان مشتریانمان باشیم. همه اعضا می توانند با عضویت در این باشگاه از طرح های تشویقی، تسهیلات، خدمات و محصولات مورد علاقه خود در باشگاه استفاده نمایند.

 

جوایز قرعه کشی باشگاه مشتریان “لبخند ما”

  • مرحله اول: 30 نفر، برای هر نفر 1 میلیون تومان
  • مرحله دوم: 30 نفر، لوازم خانگی صوتی و تصویری
  • مرحله سوم: برای 1 نفر، 1 دستگاه خودرو 206

شرکت در قرعه کشی:

شما می توانید با مراجعه به فروشگاه آل این آل با هر 300 هزار تومان خرید و عضویت در جشنواره باشگاه مشتریان “لبخند ما” با ارائه فاکتور خرید به همراه تراکت راهنما یک امتیاز دریافت کرده و شانس خود را در قرعه کشی های این جشنواره افزایش دهید.

 

توجه داشته باشید که در هر بار خرید، برای محاسبه امتیاز هر 300 هزار تومان 1 امتیاز در نظر گرفته می شود.

 

 

دریافت کارت باشگاه:

بعد از دریافت فاکتور خرید خود به جایگاه حاضر نمایندگی رستمی در اطراف خودتان مراجعه نموده و پس از تکمیل اطلاعات، کارت باشگاه مشتریان “لبخند ما” را دریافت نمائید.

ورود به باشگاه مشتریان:

بعد از دریافت کارت از طریق لینک درج شده در پیامک ارسال شده، وارد باشگاه شوید و اطلاعات خود را در حساب کاربریتان وارد کنید.

نکته اول

شما بعد از عضویت و ثبت اطلاعات خود می توانید با هر بار خرید از فروشگاه ها و یا خرید بیمه نامه های ارائه شده در باشگاه مشتریان لبخند “ما”، به جایگاه های نمایندگی رستمی مراجعه نموده و نسبت به افزایش امتیاز در حساب کاربری خود توسط کارشناسان حاضر در جایگاه اقدام نمائید.

نکته دوم

توجه داشته باشید شما حتی می توانید در حساب کاربری خود، در صورت خرید بیمه نامه، آخرین وضعیت صدور بیمه نامه خود را مشاهده کنید.

                                                                  

جایگاه حاضر نمایندگی رستمی در مجتمع خرید لاله پارک

         

آدرس: تبریز، مجتمع خرید لاله پارک، فروشگاه آل این آل

 

 

 

 


مجموعه : باشگاه مشتریان بیمه ما

تاریخ : ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ ۱۴:۲۸:۴۲

Fatal error: Maximum execution time of 30 seconds exceeded in /home/ticgco/public_html/system/libraries/Session/drivers/Session_files_driver.php on line 263

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Cannot call session save handler in a recursive manner

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace:

A PHP Error was encountered

Severity: Warning

Message: Unknown: Failed to write session data using user defined save handler. (session.save_path: /home/ticgco/public_html/application/cache/sessions)

Filename: Unknown

Line Number: 0

Backtrace: