بیمه گذاران بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری طرح جامع

بیمه "ما" نمایندگی رستمی با هدف تشکر و قدردانی از بیمه گذاران گرامی و ارج نهادن به همراهی همیشگی شما و انتقال حس سپاس و قدردانی نسبت به مشتریان وفادار خود، باشگاه مشتریان لبخند "ما"  مخصوص بیمه گذاران بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری طرح جامع را راه اندازی کرده است. اکنون خرسندیم که بتوانیم با تخصیص امتیازات و تخفیفات ویژه قدردان شما مشتریان عزیزمان باشیم.

تمامی بیمه گذارانی که قبلاً از بیمه "ما" نمایندگی رستمی کد 2283 بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری طرح جامع و سایر بیمه نامه ها را ثبت نام نموده اند؛ می توانند با تمدید بیمه نامه های سالانه خود در این باشگاه عضو شده و از طرح های تشویقی، تسهیلات، خدمات و محصولات مورد علاقه خود در باشگاه استفاده نمایند.

 

شما می توانید با یکی از روش های پرداخت، بیمه نامه سالانه خود را تمدید کنید و با عضویت در باشگاه مشتریان طرح لبخند "ما" با هر 600 هزار تومان بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری 5 امتیاز کسب کنید. به عنوان مثال: با بیمه نامه عمر و سرمایه گذاری به مبلغ 3 میلیون تومان، امتیاز شما 25 خواهد بود.

بعد از تمدید بیمه نامه می توانید با ارسال عدد 20 به شماره 100002283 نام کاربری و رمز عبور جهت عضویت در باشگاه مشتریان لبخند "ما" را درخواست نمائید.

بعد از دریافت نام کاربری و رمز عبور از طریق لینک ارسال شده در پیامک وارد باشگاه مشتریان شوید و اطلاعات خود را در حساب کاربریتان وارد کنید.

شما بعد از عضویت و ثبت اطلاعات خود در باشگاه مشتریان لبخند "ما" می توانید با هر بار خرید از فروشگاه های هایپرمی، آل این آل، رفاه 29 بهمن و رفاه لاله، مراکز خرید لاله پارک و اطلس و یا خرید بیمه نامه های ارائه شده در باشگاه مشتریان لبخند "ما"، به جایگاه های نمایندگی رستمی مراجعه نموده و نسبت به افزایش امتیاز در حساب کاربری خود توسط کارشناسان اقدام نمائید. توجه داشته باشید که در هر بار خرید شما، برای محاسبه امتیاز هر 300 هزار تومان 1 امتیاز در نظر گرفته می شود.

شما در مرحله قرعه کشی قرار گرفته اید لذا برای اطلاع از آخرین اطلاع رسانی ها در رابطه با زمان و نحوه قرعه کشی باشگاه مشتریان لبخند "ما"، ما را در پیج اینستاگرام دنبال کنید.

 

 

جهت اطلاعات بیشتر می توانید به آدرس شرکت: تبریز، بلوار 29 بهمن، برج زمرد، طبقه 10، واحد C و یا جایگاه های زیر مراجعه فرمائید:

               

               

               


مجموعه : باشگاه مشتریان بیمه ما

تاریخ : ۱۴۰۰/۰۲/۱۸ ۱۱:۳۲:۳۷