درباره ما

درباره ما

تاریخچه

شركت بيمه “ما” پروانه فعاليت خود را در انواع بيمه های اموال ، اشخاص و مسئوليت از بيمه مركزی ايران دريافت كرده است و از آن تاريخ تا كنون توانسته است با به كارگيری نيروی انسانی كارآمد و بهره گيری از كارشناسان متخصص در صنعت بيمه، به جايگاه خوبی در ميان شركت های بيمه دست يابد. شركت بيمه “ما” هم اكنون با بيش از40 شعبه و 2000 نماينده در سراسر كشور در انواع رشته های بيمه فعاليت می كند.

نمایندگی رستمی کد 2283

نمایندگی رستمی با کد 2283 به عنوان نماینده ممتاز و برگزیده بیمه “ما” با همکاری “گروه مشاوران ایده های برتر” و شرکت “مهندسین اندیشه، اثر، معماری” در صنعت مشاوره و فروش بیمه در سطح کلان شهر تبریز، با هدف کارآفرینی و اشتغال زایی و همچنین اطلاع رسانی مناسب و مستمر در جهت افزایش آگاهی، شناخت و بهره گیری مردم از خدمات بیمه ای با به کارگیری کارشناسان متخصص و مشاوران سیار آماده خدمات رسانی می باشد.

افتخارات نمایندگی رستمی

  • کسب  رتبه اول فروش و مشاوره در صنعت بیمه توسط نمایندگی سونیا رستمی کد 2283 در شرکت بیمه ما
  • مهر تایید بیمه مرکزی بر توانگری مالی بیمه ما برای نهمین سال متوالی بیمه ما براساس تایید به بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران توانست رتبه یک توانگری مالی با نسبت 186 درصد را به خود اختصاص دهد.

بیمه ما نمایندگی رستمی کد 2283

• پرداخت سود مشارکت در منافع، میانگین 5 سال گذشته (24.4%)، در سال 99 تا 30%
• پرداخت وام بدون ضامن، ظرف مدت 48 ساعت با پرداخت اقساط وام به صورت دلخواه تا 90% ارزش باخرید با کارمزد 2% به صورت آنی
• امکان افـزایش حـق بیمـه متناسب با توانایی پرداخت بیمـه‌گذار به صورت سالانه به منظور مقابله با تورم.
• امکان پـرداخت کل مبلغ سـرمایه‌گذاری به صـورت یـک‌جا در پـایـان دوره به بیمه‌گذار.
• امکان تبدیل بیمه‌نامـه به بیمـه مسـتمری (بازنشـستگی) در پـایـان مدت قرارداد
• صـدور کارت اعتباری باشگاه مشتریان به منظور خرید اقساطی.
• امکان سپرده‌گذاری اولیه و واریزهای متعدد خارج از اقساط به منظور افزایش سرمایه گذاری.

دفاتر مدرن 

امروزه تعادل بین کار و زندگی مفهومی در حال تعادل است.

به عبارت ساده ” تعادل بین کار و زندگی” درباره دستیابی به ترکیبی از کسب و کار و زندگی شخصی است. زیبایی فضای داخلی دفاتر اداری به اندازه عملکرد آن مهم است به گونه ای که ظاهر و احساس منتقل شده از فضای فیزیکی کار در عملکرد کلی کارکنان تأثیر زیادی در روحیه، حفظ آرامش، افزایش تمرکز، کاهش حواس پرتی و افزایش بازدهی آنان دارد.

تیم حرفه ای

تیم کاری قوی، پایه و اساس موفقیت یک شرکت است .

 یک اخلاق گروهی خوب، تا حد زیادی تضمین‌کننده موفقیت و عملکرد صحیح یک سازمان است. وقتی افراد یک تیم بر روی یک هدف تمرکز میکنند و برای ارزش و هدف مشترک دور هم جمع می شوند عوامل زیادی در موفقیت آنها نقش ایفا می کند. منسجم بودن، ارتباط موثر با یکدیگر، همگنی بیشتر برای اعضا، ثبات قدم بیشتر، تعیین نقش هر عضو، داشتن امنیت روانی، اعتماد به یکدیگر، داشتن تعهد کاری، ایجاد حس اهمیت در اعضا از ویژگی های تیم موفق است.

کارشناسان و مشاوران سیار در سطح شهر

کارشناس و مشاوران با تجربه و آموزش دیده در حوزه بیمه.

کارشناسان و مشاوران سیاردر سطح شهر به عنوان نمایندگان اصلی  شرکت با ارائه خدمات بیمه ای طبق مقررات و شرایط مربوطه در خواست ها و شرایط متقاضی ان بیمه را ارزیابی کرده و با تحلیل اطلاعات متقاضیان ، آنان را راهنمایی می کنند.