درباره ما

یک شرکت چندرشته‌‌ای ایده‌پرداز و نوآور، فعال در زمینه‌های مختلف ...

هلدینگ "گروه مشاوران ایده‌های برتر مبتکر برنا" با هدف ارتقاء سطح کلان تجارت، افزایش رفاه عمومی و توسعه‌ی فناوری در جهت رفع نیاز شهروندان، از سال 1393 با مالکیت خصوصی تاسیس گردید.

این هلدینگ از استان گیلان، ارومیه، یزد، اصفهان، شیراز و با نام‌های "شباهنگ نو" و "سیب ترش" در زمینه‌ی تبلیغات آغاز به کار کرد و بعدها با ورود به صنعت خودرو موفق به کسب رضایتمندی مشتریان گردید.

سپس با جذب نخبگان و پیشتازان در حوزه فعالیت خود و با دوری از تفکر سنتی حاکم بر عمده بافت‌های شرکتی، فعالیت رسمی خود را از سال 1400 در قالب شرکت سهامی خاص به شماره ثبت 54414 با مدیر عاملی جناب آقای امیر اصغری و تحت عنوان “گروه مشاوران ایده‌های برتر (مبتکر برنا) " کلید زد.

این هلدینگ با بهره‌گیری از نیروهای خلاق و کارآمد، در جهت ارتقاء توانایی‌های خود با استفاده از نرم‌افزارهای روز طراحی و چک لیستهای پویا، مطابق با پیشرفت‌های روز دنیا و منطبق با فرهنگ اصیل ایرانی، اقدام به مشاوره و سرمایه‌گذاری و مشارکت در طرح‌ها و پروژه‌های خلاقانه و فناورانه نمود.

همچنین این گروه به ارائه خدمات کم‌هزینه و بینظیر در صنعت خودرو گام برداشته و به دستاوردهای درخشانی در کسب مشتریان وفادار و رضایت ذینفعان رسیده است.

چشم انداز هلدینگ "گروه مشاوران ایده‌های برتر" قرار گرفتن در بین شرکت‌های برتر جهانی با تکیه بر بهبود مستمر در چند منظر فناوری، خدمات تعمیرات و فروش خودرو، باشگاه مشتریان، مشارکت در ساخت و ساز، امور مالی، حقوقی، سرمایه‌گذاری در پروژه‌ها، بیمه و مسافرتی و گردشگری است. رویکرد ماپیشگام بودن در تعالی سازمانی، رهبری و نوآوری و حل مسائل به موثرترین شیوه ممکن است.

تصویر هواپیمایی رابین تصویر تخفیفات تی کارت
تصویر امداد برتر تصویر تی کارت