هزینه‌های تعمیرات خودرو، گرانی قطعه و دستمزد کار را به جایی رسانده که مردم نه تنها ایرادات و نواقص جزئی، بلکه خرابی‌های مهم و اساسی خودروهای خود را نیز نادیده می‌گیرند و با همان خودروی معیوب تا آخرین لحظه به حرکت ادامه می‌دهند.

این درحالیست که برخی نواقص مثل نقص در سیستم ترمز خودرو می‌تواند به حوادث خطرناک با خسارت سنگین مالی و جانی همراه باشد.

از طرف دیگر هم همه مي‌دانيم كه حادثه خبر نمي‌كند و شايد در يكي از 800 هزار حادثه رانندگي كه سالانه در ايران اتفاق مي‌افتد شما هم متضرر شده باشيد.

اما آيا راهی برای جبران این خسارات و هزینه‌ها وجود دارد؟ اگر شما هم جبران و کاهش این هزینه‌ها و خسارات یکی از خواسته‌ها و دغدغه‌هایتان هست، حتما این مطلب را بخوانید.

 

تی کارت چیست؟

گروه ما برای این گونه اتفاقات و هزینه‌ها تمهیدات ویژه‌‏ای اندیشیده است: خدمتی به نام تی کارت

توزیع آن به صورت محدود در شهر تبریز آغاز شده و امکان خرید بسته‌های چهارگانه آن تا زمان تکمیل ظرفیت برای متقاضیان فراهم است.

شهروندان تبریزی میتوانند بسته‌های VIP تی کارت را که ارزشی برابر 46 میلیون تومان دارد، با پرداخت مبلغ چهار میلیون تومان، دریافت کنند.‌

 

تی کارت چه کاربردی دارد؟

هدف تی کارت این است كه نگرانی‌های مالی شما را کاهش دهد. دیگر نه نگرانی سرویس‏‌های دوره‏‌ای خودرویتان را داشته باشيد و نه دل نگران حادثه‏‌ها و تصادفات پیش‌‏بینی نشده باشید.

سرویس‏‌هایی که ما به صورت طبقه‏‌بندي شده برای تعداد محدودی از خودروها در شهر تبریز ارائه کرده‌ایم انواع مختلفی دارد. و میزان تخفیف و هدایای آن برای اشتراک‌ در سطوح مختلف کارت‌های برنزی، نقره‌ای، طلایی و VIP متفاوت است.


انواع بسته‌های اشتراکی سرویس‌ تی کارت

تی کارت برنزی و VIP

 


چشم انداز تی کارت

در کنار سرویس‌های خدمات خودرو مقرر شده است تا خدمات حمایتی دیگری نیز به تی کارت اضافه شود که در صورت تصویب، اطلاع‌رسانی خواهد شد. متقاضیان شهر تبریز میتوانند با در دست داشتن کارت شناسایی و کارت ماشین خود به دفتر مرکزی تی کارت واقع در تبریز، ولیعصر، خیابان اوحدی، پایین‌تر از پیتزا میزبان پلاک 5، ساختمان T.cardمراجعه نموده و نسبت به دریافت این کارت اقدام نمایند.

تی کارت آینده‌ای بدون هزینه‌های سرسام آور را نوید می‌دهد...