یکی از مهم‌ترین خدمات هلدینگ "گروه مشاوران ایده‌های برتر (مبتکر برنا)" طراحی و توسعه‌ی اپلیکیشنی قدرتمند و حرفه‌ای برای ارائه تمامی خدمات خود است.

برای آشنایی کامل با خدمات  سوپر اپلیکیشن tiapp، شما را به یک تور مجازی در این اپلیکیشن دعوت می‌کنیم:

"tiapp" سوپراپلیکیشنی است شامل خدمات کاربردی نظیر "تاکسی نت"، "مسافربری و گردشگری"، "خدمات پیشخوان"، "عاملیت مجاز کلینیک تخصصی T.card"، "تخفیفات باورنکردنی در خدمات دندانپزشکی" ،"خدمات فروشگاه‌های پذیرنده‌ی Tpos" و ...

tiapp را میتوان یکی از اولین اپلیکیشن‌های موبایل دانست که جهت ارائه خدمات خودرویی معرفی گردید. این برنامه بر روی سیستم عامل‌های اندروید و ios قابل اجرا است. نحوه استفاده از خدمات این اپ بسیار ساده و روان بوده و با یک بار ورود اطلاعات و ذخیره مشخصات خودرو در مراجعات بعدی زمان کمتری صرف خواهد شد.

تصویر اپلیکیشن تی‌اپ

مزایای tiapp برای دارندگان   T.card

اپلیکیشن tiapp بعد از دریافت T.card قابل دانلود و استفاده هست که هدف آن ارتباط بین مراکز خدماتی "هلدینگ گروه مشاوران ایده‌های برتر" و پذیرندگان TPOS با مشتریان است و به کاربران خود تجربه‌ای جدید و هوشمندانه در خرید کردن ارائه می‌کند.

شما چه به دنبال یک خرید آنلاین یا خرید از مغازه‌های نزدیک محل سکونت خود باشید، چه به دنبال یک تجربه یا تفریح خاص، چشیدن یک طعم متفاوت یا یادگیری مهارت‌های جدید باشید، با "tiapp" یک انتخاب هوشمندانه با قیمت مناسب را تجربه خواهید کرد.

 

این پلتفرم می‌تواند روی تفریح و خرید شما تاثیرگذار باشد و تمامی آنها را به خریدها وتفریح‌های هوشمندانه تبدیل کند!

تصویری از اپلیکیشن

 خدمات tiapp برای دارندگان T.card

tiapp پلتفرمی گسترده در ارائه انواع پیشنهادهای تخفیف است که خدمات خود را در کلانشهر تبریز ارائه می‌دهد. با نصب این سوپر اپلیکیشن می‌توانید از همه پیشنهادهای جذاب و جدید اطراف خود و آدرس و اطلاعات مربوط فروشگاه‌ها با خبر شوید.

tiapp در روز ده‌ها تخفیف ویژه و جذاب برایتان دارد و شما می‌توانید از تخفیف‌های 1 تا 100 درصدی استفاده کنید. برخی از دسته‌های محبوب tiapp، که تخفیفات شگفت‌انگیزی را ارائه میدهند شامل تخفیفات خدمات خودرو و بلیط هواپیما است. همچنین برای ارائه خدمات بهتر دسته‌بندی‌های کوچک‌تری همچون تخفیف از رستوران، کافی‌شاپ، بلیط استخر، باشگاه بدن‌سازی، شهربازی، لیزر موهای زائد، خدمات زیبایی، دندانپزشکی و آموزشی و...نیز به آن اضافه میگردد.

 

برای دانلود و استفاده از سوپر اپلیکیشن tiapp کلیک کنید...(نسخه اندروید)

برای دانلود و استفاده از سوپر اپلیکیشنtiapp کلیک کنید...(نسخه ios)