به طورکلی هیچگاه نمی‌توان گفت که جاده‌ها و خیابان‌ها از امنیت 100 درصدی برخوردارهستند. حتی اگرتمام تلاش خود را کرده و از عوامل آسیب‌زا دور بمانیم بازهم ممکن است که بر اثر یک پیشامد ناگهانی خودرویتان آسیب دیده و قادر به حرکت نباشد.

تصادفات، خسارت بسیار زیادی را به رانندگان تحمیل میکنند. عوامل زیادی می‌تواند باعث آسیب دیدن خودرو شما شود. ممکن است که شما یک فرد محافظه کار بوده و تمام نکات رانندگی را همچون سرعت غیرمجاز، سبقت و… به خوبی رعایت نمایید. اما باز هم رانندگانی وجود دارند که به قوانین راهنمایی رانندگی پایبند نیستند و می‌توانند در کنار آسیب به خود، به دیگر رانندگان نیز آسیب وارد کنند.

در این زمان بهترین راهکار این است که با یک امداد خودرو تماس گرفته و از خدمات یدک کش و حمل خودروی آن استفاده کنید.

از طرف دیگر، مواردی همچون عدم آگاهی با مسائل فنی و بسیاری از مسائل دیگر در رابطه با خودرو، باعث می‌شود تا بسیاری از ما در انتخاب خدمات سرویس فنی در محل برای خودرو خود، با نگرانی‌هایی مواجه شویم.

 

خدمات همراه تصادف برای دارندگان T.card

شرکت ما برای دارندگان T.cardدر چنین شرایطی تدبیر ویژه‌ای اندیشیده است. دارندگان T.cardدر چنین شرایطی کافی است که در اپلیکیشن tiapp گزینه همراه تصادف را فعال کنند. بالافاصله اپراتورهای ما با شما تماس خواهند گرفت. با توجه به نوع خودرو شما و میزان آسیبی که دیده است از انواع مختلف یدک‌کش می‌توان استفاده کرد. از این رو شما در زمان تماس اپراتور ابتدا باید نوع خودرو و میزان آسیب دیدگی آن را بیان کنید تا پشتیبانان ما بتوانند یدک کشی مناسب را برای شما ارسال نمایند.

سرویس همراه تصادف

 

 

هدف از ارائه سرویس همراه تصادف

همراه تصادف به عنوان سرویسی حرفه‌ای در زمینه امداد و تعمیر سیار و حمل خودرو، تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا تشویش مشتریان را به هنگام تصادف به حداقل برساند. و با ارائه‌ی خدماتی با کیفیت، رضایت مشتریان را تأمین نماید.

همراه تصادف دارای واحد یدک‌کشی متعدد در سطح تبریز بوده و می‌تواند نیروهای خود را در کمترین زمان ممکن در محل مورد نظر شما حاضر سازد.

 

مزایای استفاده از خدمات همراه تصادف

از مزایای استفاده از خدمات همراه تصادف می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

پشتیبانی خدمات برای مشتریان

شفافیت در هزینه‌ها

انجام خدمت در زمان دلخواه شما

یدک‌کشی و حمل خودرو تا تعمیرگاه و…

استفاده از یک تعمیرکار خودرو باتجربه

صرفه جویی در زمان

صرفه جویی در هزینه

کسر هزینه از اعتبار غیرنقدی

 

فرقی نمی‌کند در چه روزی ازهفته، وسط دربی یا المپیک، هوای آفتابی یا برفی، تایم پیک ترافیک و ... تماس بگیرید. تیم‌ امدادرسان همراه تصادف ما سریع در کنار شما حاضر می‌شوند.

 

 تعرفه سرویس همراه تصادف

با درخواست شما، اپراتورهای همراه تصادف با استفاده از موقیت‌یاب‌ها امدادگران خود را شناسایی و نزدیکترین آن‌ها به سوی شما ارسال می‌کنند. همه‌ی خدمات ارائه شده به طور کامل ضمانت می‌شود و با تعرفه مصوب شده توسط اتحادیه از شما دریافت می‌شود.

ما تضمین می‌کنیم که خدماتی که به شما ارائه می‌شود با بهترین کیفیت و قیمت مصوب است. قیمت‌ها طبق استاندارد است و هیچ مبلغی بیشتر از تعرفه از شما گرفته نمی‌شود. اولویت ما ارائه خدمات با کیفیت به شما است.

 

آیین نامه‌های مربوط به یدک کشی

مقررات یدک کشی در ماده 85 و 117 آیین نامه راهنمایی ورانندگی و همچنین ماده 39 آیین نامه تاسیس و بهره‌برداری از موسسات ترابری قید شده است.

ماده85 آیین نامه راهنمایی و رانندگی: يدك يا هر نوع وسيله نقليه‌اي كه با وسيله نقليه ديگري كشيده مي‌شود بايد با وسايل اطمينان بخشي كه خطر باز شدن يا گسيختن يا شكستن نداشته باشد طوري متصل گردند كه هنگام يدك كشي با كاهش سرعت وسيله نقليه كشنده فاصله اوليه حفظ گردد. درهر حال هر نوع وسيله نقليه‌اي كه كشيده مي‌شود بايد يك نفر راننده داراي پروانه مجاز رانندگي هدايت آن را به عهده گيرد تا در صورت وقوع خطر بتواند آن را بدون وقوع حادثه كنترل نمايد. وسايل نقليه‌اي كه به وسيله جرثقيل با جدا كردن محور يا محورهايي از زمين كشيده مي‌شود، از شرط داشتن راننده مستثني هستند .

ماده 117 : روي يدك وهرنوع وسيله نقليه‌اي كه وسيله نقليه ديگري آن را مي‌كشد بايد يك پرچم سفيد به ابعاد حداقل 50 سانتيمتري طوري نصب شود تا رانندگان ديگر از فاصله دور و از دوطرف جاده آن راببينند .

 

جامع‌ترین خدمات امدادی و حمل خودرو را همین حالا با خرید T.card دریافت کنید.

عاملیت مجاز کلینیک تخصصی T.card، با تخصصی در حوزه خدمات فنی و حمل خودرو توانسته تا انواع ایرادات فنی ممکن را پیش‌بینی کرده و با جذب متخصصان ماهر و حرفه‌ای، تیمی توانمند و مجرب برای این کار تشکیل دهد.