هلدینگ گروه مشاوران ایده‌های برتر در راستای استفاده از توانمندی‌های سرمایه‌گذاران بخش خصوصی در نظر دارد نسبت به شناسایی و جذب سرمایه گذار توانمند، ذیصلاح و واجد شرایط، از طریق فراخوان عمومی اقدام نماید.

 

لذا از تمامی افراد صلاحیتدار در این فراخوان دعوت می‌گردد تا انتهای این پست همراه ما باشند:

 

در دنیای سرمایه‌گذاری، تنوع فرصت‌ها و پروژه‌ها و عدم امکان اولویت‌بندی قطعی آنها، همواره به عنوان اصلی‌ترین دغدغه سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی مطرح بوده است. در این میان، مشاوران و تحلیل‌گران هلدینگ گروه مشاوران ایده‌های برتر به عنوان تیمی متخصص و تصمیم‌ساز با شناسایی فرصت‌های سرمایه‌گذاری، همواره در صدد کمک به سرمایه‌گذاران در خصوص انتخاب و اولویت‌بندی صحیح پروژه‌ها بوده‌ است.

نکته بسیار مهم در این خصوص، عدم آگاهی سرمایه‌گذاران از سلایق، بایدها، نبایدها و نحوه تعریف توجیه‌پذیری پروژه‌های سرمایه‌گذاری، بر اساس مطلوب و شرایط منحصر به فرد خود سرمایه‌گذار است. چراکه، هیچ تعریف مطلقی از توجیه‌پذیری فرصت‌های سرمایه‌گذاری وجود ندارد و به خاطر تفاوت شرایط و سلایق سرمایه‌گذاران، مفهوم توجیه‌پذیری، حتی برای دو سرمایه‌گذار نیز مطلقاً به صورت واحد قابل تفسیر نیست.

بنابراین، ورود به هر پروژه سرمایه‌گذاری، نیازمند مقایسه نتایج و دستاوردهای حاصل از اجرای پروژه، با سلایق، اهداف و خواسته‌های منحصر به فرد سرمایه‌گذار است.

فرصت سرمایه گذاری

طرح‌ها و پروژه‌های شرکت گروه مشاوران ایده‌های برتر که از لحاظ میزان آگاهی بازار از نوع محصول، طرح‌های کاملاً نوین و خاص محسوب میشوند، در حوزه خدماتی تمرکز دارد و بر اساس زیرساخت‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری آماده شده تا در زمره طرح‌های با سطح استانداردهای جهانی دسته‌بندی گردد و به همین دلیل، با وجود استقلال کامل این هلدینگ در طول دوران بهره‌‌برداری، این مجموعه به دنبال تعامل با شرکت‌ها و سرمایه‌گذاران و همچنین جامعه مشتریان است.

بنابراین، چنانچه تمایل به حضور در یک طرح سرمایه‌گذاری خاص، نوین، حرفه‌ای و پرسود دارید، از شما دعوت می‌کنیم تا به ما بپیوندید.

 

حجم سرمایه مورد نیاز: 20 میلیارد تومان

 

شرایط متقاضی سرمایه گذاری:

 

دارا بودن توانمندی مالی به منظور تأمین منابع مالی

 

مزایای سرمایه‌گذاری:

-رعایت تورم

-دریافت سود سالانه یکجا

-مشارکت در پروژه‌های مختلف سرمایه‌گذاری

-تزریق سرمایه متناسب با مرحله رشد

 

متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 04151032270 تماس بگیرند.

لوگوها