برای یک پس‌اندازعالی آماده شوید!

آیا هنوز هم برای دریافت خدمات، یا خرید محصولات چانه‌زنی میکنید؟

شاید شما هم هرازگاهی در مراکز خدماتی یا فروش، نماینده‌ی شرکت‌های بزرگ را دیده‌اید که با مدیر فروش در حال چانه‌زنی است. این شخص هر بار در این مذاکره موفق میشود تقریباً نیمی از هزینه‌ها را پس‌انداز کند! و در بسیاری از مواقع، او حتی می‌تواند 60 الی 70 درصد از کل صورتحساب را با تخفیف دریافت کند.

مدیر فروش

اگر نمایندگان شرکت‌های بزرگ میتوانند چنین تخفیفی دریافت کنند، چرا شما نمی‌توانید؟

حتما خواهید گفت: "این شرکت‌ها حجم تجارت بالایی را در اختیار مراکز خدماتی یا فروش قرار می‌دهند و بخاطر همین حرفشان خریدار دارد، اما اگر من بروم و سعی کنم چنین تخفیفی بگیرم، احتمالاً در خروجی را به من نشان میدهند."

حرف شما درست است، اما اگر توسط یک نهاد به اندازه کافی بزرگ - که وظیفه اصلی آن چانه زدن و دریافت بهترین خدمات برای مشتری است - این امکان فراهم شود چه؟

اگر یک ارائه‌دهنده خدمات به شما بگوید که بهترین مکان برای سرویس‌دهی ماشین شما را به شما معرفی میکند و اعتبارات لازم برای دریافت هدایا و تخفیفات و خدمات را به شما میدهد. در آن‌صورت چه؟

زمان ظهور چنین ارائه دهنده‌هایی فرا رسیده است...

ظهور تی کارت

با ظهور T.card قبلاً این فضا شکل گرفته است. و به احتمال زیاد در زمینه‌ی خدمات خودرویی جایگاه خود را تثبیت کرده و رشد باشکوهی داشته باشد.

این فضا در ماه‌های آینده گرم‌تر خواهد شد. به زودی سایر خدمات رفاهی مانند تخفیفات خرید بلیط هواپیما و کنسرت و خدمات دندانپزشکی و... نیز به سبد بسته‌های متنوع T.card اضافه خواهدشد.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا بتوانید بیشتر و راحتتر پس‌انداز کنید. بنابراین به تخفیف‌ها سلام کنید...